Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  
    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
Światłowody
TP-Link Tenda
Multimedia DVB-T VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Ubiquiti UNIFI AC OUTDOOR Ubiquiti Unifi AC OUTDOOR Ubiquiti Unifi AC OUTDOOR Ubiquiti Unifi AC OUTDOOR
   

Polecamy dla domu i biura
Nowości firmy Tenda
TENDA P1000-TWIN
 Tenda :: P1000 1Gbps Mini Powerline Adapter, Twin Pack

tylko 21016 PLN netto

  • 1x 10/100/1000Mbps
  • Wysoka prędkość transferu
  • Dystans do 300m

TENDA FH302D
Tenda 3G150B Pocket 3G Router 150Mbps, WiFi, Ethernet, Battery-powered

tylko 7993 PLN netto

  • 802.11b/g/n 2x2 MIMO
  • Tryby pracy AP, WISP, Bridge WDS
  • Dwie odkręcane anteny 5dB
  • Polskie menu

TENDA-3G150B
Tenda 3G150B Pocket 3G Router 150Mbps, WiFi, Ethernet, Battery-powered

tylko 7900 PLN netto

  • Mobilny router 3G -zasilanie poprzez akumulator 1450mAh lub z portu USB
  • Prędkość do 150Mbps
  • Kompaktowe wymiary
  • Łatwa instalacja - UPnP

TENDA P200-TWIN

 Tenda P200 200Mbps Mini Powerline Adapter

10996 PLN netto

  • Szybkość do 200Mbps
  • Plug and Play
  • Zgodność ze standardem HomePlug AV
  • Niskie zużycie energii


Solargate  SG2008F
Switch 8x 10/100/1000 Ethernet + 1 SFP
18900 PLN netto
Solargate SG2008F
Idealny pod IPTV


Przełącznica światłowodowa 1U 19"
XP-1U-19-24-SC-D

tylko 9999 PLN netto

  • 24 otwory pod adaptery SC Duplex
  • teleskopowa, wysuwana szuflada


Gold Wireless

DOBRE I SPRAWDZONE

Alubox ETH Outdoor Case IP67 for embedded board RouterBoard, ALIX

GOLD Alubox ETH

8300 PLN netto


antena siatkowa Gold Wireless SAD-56030
GOLD SAD-56030

11600 PLN netto

GOLD SAP56023-BOX
GOLD SAP56023-BOX

12150 PLN netto

GOLD SAG-2408 rev.2 antena dookolna 2.4GHz, 8dBi
GOLD SAG-2408 rev.2

7776 PLN netto


Tenda W301A
Tenda W301A 300Mbps Wireless-N Access Point

tylko 11182 PLN netto

  • tryby pracy: AP/WDS/Repeater
  • Montaż na suficie
  • 1x port LAN 10/100/1000Mbps
  • Prędkość transmisji do 300Mbps


Wydajne płyty, duże możliwości


Compex WLM200NX
802.11 a/b/g/n MIMO 300Mbps

Compex WLM200NX

tylko 6990 PLN netto

Najlepsze ceny hurtowe  Poproś o ofertę
RouterBoard SFP-S-3223LC10D
Mikrotik RouterBoard SFP-S-3223LC10D

tylko 104453 PLN netto

  • Para modułów optycznych SFP+
  • 10Gbit, zasięg do 10 km, LC
  • Długość fali 1270nm/1330nm

RouterBoard RB953GS-5HnT-RP
Mikrotik RouterBoard RB953GS-5HnT-RP

tylko 47829 PLN netto

  • CPU Scorpion 720Mhz, 128MB RAM
  • 5GHz 3x3 MIMO, 3xPort Gigabit Ethernet
  • 2x SFP, 2x miniPCIe, 1x USB, 2x slot na SIM

RouterBoard RBFTC11
RouterBoard RBFTC11

tylko 12352 PLN netto

  • Fiber to Copper converter
  • Wodoodporna obudowa
  • W komplecie zasilacz i przejściówka PoE
  • Wspiera standard PoE 802.3af

RouterBoard RB850Gx2
Tenda W301A 300Mbps Wireless-N Access Point

tylko 41175 PLN netto

  • Konwerter sygnału optycznego na elektryczny
  • Wodoodporna obudowa
  • W komplecie zasilacz i przejściówka PoE

MASTER
Distributor

Ubiquiti Networks
MikroTik routerboard
Tenda
MikroTik RouterBOARD
BDCOM
 PC EnginesTM 
Winstars
Dynamode
Phicomm
GOLD Wireless
Interline
Wistron
Jirous
CocktailAudio
Audio-gd
Elboxrf Tetrant
4HiFi sprzęt audio
Szkolenie Ubiquiti airMax Certified Admin
Centrum Szkoleniowe
akceptujemy:
MoneyBookers
GRENKELEASING
Nowo dodane do katalogu   zobacz wszystkie
UBIQUITI :: UniFi Security Gateway
419,27 PLN (515,70 PLN brutto)
Cloud Core Router 1009-8G-1S-1S+PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, desktop enclosure, Dual PSU, LCD panel
1477,74 PLN (1817,62 PLN brutto)
UBIQUITI :: Ethernet Surge Protector
46,81 PLN (57,58 PLN brutto)
RouterBoard :: PowerBox RB750P-PB (CPU 400MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 4x PoE, RouterOS L4, outdoor
205,48 PLN (252,74 PLN brutto)
UBIQUITI :: UniFi Security Gateway
419,27 PLN (515,70 PLN brutto)
RouterBoard :: hAP Lite (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
86,57 PLN (106,48 PLN brutto)
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2015  :: 33420601 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies